Босоніжки дуже красиві. Зручні. Ідеально сидять, пальці та п'ята не висять, усе на своєму місці.
Сумочка класна уже ношу її. На вигляд маленька, але дуже об'ємна
За ціну зі знижкою — просто чудово! Все сподобалося, все як на фото! Дякую
Олена Новомлінська
19.06.2026
Босоніжки дуже сподобалися, легкі та м'які, саме на широку ніжку.
Туфлі легкі, підошва м'яка. Ходить зручно. Я задоволена покупкою. Дякую. Ходила більше 3-х годин на вулиці температура більше 33.
Коваленко Зінаїда, Харків
19.06.2026
Дуже задоволена, підійшли ідеально, якість, як і очікувала, відмінна. Дуже приємно було від оформлення і самої упаковки. Приємне відчуття від покупки. Дякую! Бажаю вам процвітання, гарних прибутків, вдячних покупців!
Сподобалися. Дуже зручні .
Сподіваюся,що будуть добре
носитися. Дякую.
Товар якісний! Обслуговування відмінна, доставка вчасна! Дякую!
Цього разу якість сумки просто відмінна! Ця сумка — саме те, що я хотіла, вона мені дуже сподобалася. Красива!
Класна сумочка! І телефон, і пляшечка з водою, і ключі, і серветки — усе під рукою й не заважає. Розмір саме такий, як треба: і висота, і ширина. Вперше знаходжу таку зручну сумочку. Буду замовляти ще)
Класна сумочка, стільки потрібних відділень! Дякую за таку недорогу сумочку.
Дівчата, дякую. Чудове взуття. Сьогодні забрала на НП. Раніше не можно було, із-за обстрілу Києва, НП надсилала, що посилка затримується. Дуже Вам дякую. Буду дуже рада ще купувати у Вас взуття.
Шикарна сумочка, дуже зручна і за дуже хорошою ціною. Раджу!!!
Дуже класна! Доставили швидко, якість — вау! За таку ціну очікувала зовсім іншу якість, а прийшла суперякість, що й словами не передати. Рекомендую!
Якість просто приголомшлива, і розмір підійшов ідеально! Я в захваті, обов'язково замовлю ще раз. Дякую!
Замовлення отримала, дякую!
Він виглядає точно так само, як на фотографії, розмір підходящий і, що дивно, зовсім не виглядає дешевим.
Людмила Клочкова
18.06.2026
Щиро дякую, туфлі підійшли чудово. Зручні,легкі і гарні.
М'які, легкі туфлі. Мої проблемні ніжки вдячні.
Гарні, красиві, м'які, але з розміром не вгадала. А так дуже сподобалися. Уважно дивіться таблицю розмірів!
Вони дуже легкі та м'які, приємні на дотик, виглядають чудово і комфортно сидять на всій стопі.
Взуття сподобалося,замовлення виконано швидко.
Щиро дякую за взуття.Підійшов розмір, дуже зручно ходити.Якість відмінна
Дякую. Підійшло супер. Якщо буде щось хороше, ортопедичне,взуття на зиму, обов'язково замовлю у Вас
Туфлі дуже зручні,не душать,не потрібно розходжувати,легенькі.швидка доставка.Щиро дякую.Рекомендую.
Задоволена покупкою. Розмір, колір і всі заявлені характеристики відповідають дійсності та опису продавця.
Дякую.
Придбала дві пари різного кольору, розмір 38(24). Задоволена покупкою. Давно мріяла про зручне взуття.
Правда, ще на вулицю в туфлях не виходила. Сподобався їхній дизайн, лігусінькі і дуже зручні.
На пошті і вдома приміряла. Клас! Те, що мені треба!
Щиро Дякую! Рекомендую!
Бажано каблук на 1мс вище і було би супер
Дякую задоволена,якраз по нозі.
Босоніжки прийшли дуже швидко, дякую,усе сподобалось
Галина Кривцун
16.06.2026
Супер. Щиро дякую!!!
Взула і забула. Суперове взуття.
Дякую. Підійшли. Але щось з ціною. Більше майже наполовину анонсованої.,
Отримала туфлі,прийшли швидко якість чудова,м'якенькі,розмір підійшов
Босоніжки дуже гарні,мягусенькі,зручні,відповідают розміру,дякую,дуже задоволена
Євгенія Кравченко
15.06.2026
Маю інвалідність.Тому, зі своєї точки зору. Дуже слизькі при ході.
Отримала чорні сандалі. Дуже гарні, м'які, легкі. Сподобались. Дякую. Рекомендую придбати.
Хороші туфлі,тільки треба брать на розмір більші
Босоніжки отримала гарні, легенькі, дякую